RoyalCity Şehrin İçinde 80 Dönüm Orman Arazisi İçerisinde RoyalCity RoyalCity
havuz

Royal City

Şehrin içinde doğa, doğanın içinde RoyalCity

Çocuklara Özel Oyun Alanları

Akkurt RoyalCity’nin en şanslı sakinleri çocuklar. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza, amacın sadece oyun oynamak olmadığını, oyun oynarken hem bedensel hemde kişisel ve sosyal gelişimlerini arttırabilecekleri oyun alanları ve özel alanlar hazırladık.

Hayal dünyaları sürekli aktif olan çocukların macera

duygularını da besleyecek ağaç evlerde çok mutlu olacaklarına inanıyoruz. Zemini kum olan doğal malzemelerden üretilmiş alanlarda küçük ayakları kuma basan çocuklar tüm negatif enerjilerini attıkları gibi, kumdan yapacakları birbirinden yaratıcı eserlerle belki de geleceğin sanatçıları olacaklar. Tohumların filizlenip ürüne dönüşmesi sabır, sevgi, emek ister. Çocuklarımızın bu değerleri öğrenmelerine katkı sağlayacağına inandığımız bahçemiz, belki sizin için de keyifli bir uğraş haline gelebilir.

Açık Yüzme Havuzu

Hem sizin hem de çocuklarınızın serinleyebileceği, eğlenebileceği yarı olimpik yüzme havuzunda gün boyu güneşlenip suyun rahatlatıcı ve dinlendirici etkisiyle stresten uzaklaşabilirsiniz.

Hamam & Sauna

Günün yorgunluğunu, stresini atıp tüm olumsuzluklardan arınabileceğiniz, vazgeçilmeziniz olacak bir sosyal yaşam alanı.

Açık & Kapalı Spor Alanları

Akkurt RoyalCity’de çeşitli spor aktivitelerini bulmak mümkün. Kendinizi özel hissetmenizi hedefleyen projemizde doğal spor alanları mimari peyzaj tasarımlarının içinde önemli bir yer tutuyor. İster açık havada yürüyüş parkurlarında  sporunuzu yapın, ister kapalı spor salonunuzda Fitness..

Spor salonumuzda kişisel spor amaçlı tüm malzemeler ve ekipmanlar sizlerin hizmetine sunuluyor.  Gerek orman alanımız, gerekse yeşil alanlarımızda olan spor aktiviteleri için kullanılan malzemeler mümkün olduğunca doğal malzemeler kullanılarak uygulandı.

Akkurt RoyalCity sizi sağlıklı bir hayata davet ediyor..

Akıllı Ev Sistemleri

RoyalCity’de eviniz hayatınıza uyumlu. Dünyanın neresinde olursanız olun, bir dokunuşla eviniz kontrol altında ister akıllı telefonla ister tabletle evinizi kontrol edebileceksiniz.

Bize Yazın

    Yenikent Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Cad. No:15 Galaksi İş Merkezi Derince / KOCAELİ

    SİZİ ARAYALIM

    Proje Ayrıntılı Bilgisi İçin Sizi Arayalım.


      x